Legionowska Rzeźnia [TP] @ connect.net.pl

Forum poświęcone serwerowi Counter Strike 1.6 @ IP: 87.204.25.2:27015

Przejdź do zawartości

Teraz jest 22 sty 2018, o 12:03
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 separator tłuszczu 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Dołączył(a): 22 sty 2012, o 22:39
Posty: 18
Post separator tłuszczu
W całokształcie za wszystko winnym jest SLD.
Nie ma się czego dziwić skoro dla mediów i polityków autorytetem jest senator Krzysztof Piesiewicz, który jest wg prokuratury ?zaledwie kokainistą? i sam sprowokował nie licującą z tytułem senatora sytuację. Cóż, gdyby to był ktoś z SLD…
A tak Senat senatorowi oka nie wykole.
A uznawane za normalne działania w sprawie afery hazardowej, nacisków, sprawy Olewnika, sprawy śmierci Blidy?
Po co to piszę? Zasadę działania separator sekow koalescencyjnego przedstawia poniższy schemat- separator sekotw są urządzeniami przepływowymi, w których następuje wydzielenie zarówno lżejszych od wody substancji ropopochodnych jak separator SEKOT-PSC , i cięższej od wody zawiesiny. Na wlocie wyposażonym w deflektor znajduje się osadnik, służący do zatrzymywania zawiesiny łatwo opadającej. Następnie ścieki poprzez kratę rzadką wpływają do komory wlotowej, kierującej ścieki do wkładu wielostrumieniowego, umieszczonego w dolnej części komory koalescencyjnej. We wkładzie wielostrumieniowym o przepływie współprądowym następuje koalescencja cząstek substancji ropopochodnych i ich wypływanie w postaci kropli na powierzchnię oraz sedymentacja części zawiesiny i jej opadanie do przestrzeni podfiltrowej. Następnie ścieki wpływają poprzez zasyfonowy odpływ separator selkot wyposażony w automatycznie zamknięcie pływakowe (zamykające się w chwili przepełnienia zgromadzonymi substancjami ropopochodnymi) do odbiornika naturalnego lub kanalizacji. Korpusy separator FETT-T wykonywane są z: żeliwa szarego, betonu, stali powlekanej farbami termoutwardzalnymi, tworzyw sztucznych. Separatory FETT-TPSC koalescencyjne muszą być poprzedzone odpowiedniej wielkości osadnikami wstępnymi. W przypadku większych zlewni stosuje się przed separatorem FETT-PU, zbiorniki retencyjno-akumulacyjne wyposażone w odpowiednią armaturę regulującą, którayla mala awria, wiec dokoncze ze wczoraj doniesiono iz Ania Przybylska ma niezwykle unerwione cialo, i to na calej powierzchni. Obwiescila to Narodowi poprzez czasopismo „Gala”. A zatem nie jest prawda ze punkt „g” wystepuje solo. Inna nasza aktorka o nazwisku Grochowska pretenduje do norweskiego „oskara” co znacznie poprawiloby nasze samopoczucie – a redosc bylaby pelna gdyby pan Wichniarek strzelil wreszcie gola dla Herty Berlin, a pan Kuszczak znalazl sie wreszcie w pierwszej „11″ Manchesteru United. Tak czy owak zanosi sie na ciekawy wtorek.b to dozuje określony z góry dopływ ścieków do separatora (powierzchniowe regulatory dopływu). Każdy separator STH-T zarówno grawitacyjny jak i koalescencyjny musi posiadać urządzenia zabezpieczające, które w sposób automatyczny, bez ingerencji człowieka zamykają odpływ ścieków z separatora, po uzyskaniu maksymalnej pojemności przetrzymania. Pojemność ta jest różna dla różnych typów separatorów.
Zamknięcie automatyczne separatora STH-TPSC jest bardzo istotne, ponieważ wymusza konserwację separatora oraz w przypadku nagłego wycieku oleju zawór natychmiast zamyka odpływ, co całkowicie zapobiega skażeniu odbiornika.
Separator działa podobnie jak filtr. Zatrzymuje wszystko, co trafia do odkurzacza. Worek separatora może być wykonany z papieru (jednorazowy) lub tkaniny (trzepiemy co pewien czas, jak worki dawnych odkurzaczy). Możemy się również spotkać z tzw. separatorami odwróconymi. Są to worki osadnik TRAP-P, przez które przepływa powietrze zawierające kurz.
Po wyłączeniu silnika, gdy przestaje działać siła odśrodkowa, kurz opada z worka do zbiornika. Ciekawym rozwiązaniem jest separator wodny, TRAP-B – osadniki zawiesin który tuż przed jednostką centralną spryskuje wodą zanieczyszczone powietrze a osad gromadzi w zbiorniku.
Po napełnieniu zbiornika zawartość jest automatycznie odprowadzana do kanalizacji, zatem jest tob…wczoraj i dzis (jak na razie) o posle Palikocie nie ma zadnej informacji, nawet na kanale TVN24. Niemniej jednak nie brakuje innych bulwerujacych wiesci. Oto FAKTY TVN alarmuja, ze pan Drzewiecki nie powrocil do kraju i nie wiadomo czym to sie skonczy. Prawie wszystkie media dociekaja kto jest winny skandalu, ze do tej pory nie wyslano wniosku o rosyjska wize dla naszego prezydenta. Kola zblizone do „Rzepy” o „Naszego Dziennika” sugeruja balagan w MSZ – pozostale daja do zrozumienia ze w otoczeniu prezydenta dzieje sie nienajlepiej, mimo ze ma juz 16 osobistych doradcow. Nadal nie wiemy gdzie odbedzie sie pojedynek Komorowski – Sikorski. Kurowski sugeruje sejm, ale byc moze panowie wybiora teren bardziej neutralny i dostojny, na przyklad Sale Kongresowa w PKiN, albo katowicki „Spodek”. Niepokojace wiesci nadchodza z IPN i to bezposrednio od prezesa Kurtyki.Prezes ostrzega ze nowelizajcja ustawy o IPN moze upolitycznic te szacowna placowke, a nawet doprowadzic do tego ze na czele stanie agent KGB. O agentach STASI i GESTAPO nie wspomnial, bo od roku 2005 – czyli objecia wladzy przez PiS – nie stwierdzono ich obecnosci w RP. Z iinych urządzenie całkowicie samoobsługowe, wymaga jednak doprowadzenia do niego instalacji wodnej i kanalizacyjnej.
Specjalne separatory (instalowane między TRAP-EL – osadniki zawiesin wężem a gniazdem) pozwalają na używanie funkcji „mokrych”, jak pranie dywanów, separatory koalescencyjne SEKO-P osuszanie mokrych powierzchni, mycie okien. Dzięki innemu separatorowi wybierzemy popiół z kominka nie rozpylając SEKOT-ELSC – separatory koalescencyjne ani odrobiny we wnętrzu domu.


Po to, aby unaocznić jakimi pokrętnymi i myślę, że nie licującymi z zawodem dziennikarza czy też polityka są działania skierowane przeciwko wrogowi, tak wrogowi, politycznemu.
Może ich nie wybiorą.
Zastanawiam się, gdzie są granice bezczelności i manipulanctwa wtłaczane ?ciemnej masie?.
Być może jej nie ma bo kto zaprotestuje?

_________________
KLIMATYZATORY WARSZAWA , MONTAŻ KLIMATYZACJI


14 lut 2012, o 20:28
Zobacz profil
Nowy
Nowy

Dołączył(a): 22 sty 2012, o 22:39
Posty: 18
Post Re: separator tłuszczu
Połączone strumienie kłamstw sączące się z gazet, radia i ekranów TV tworzą już nie Wisłę ale Amazonię. W efekcie takiej długotrwałej tresury zaczynamy sami cenzurować/kneblować prawdę a kłamstwo usprawiedliwiać a nawet je bronić. Natomiast Prawdę, która nam przeszkadza lub nie pasuje do naszej wizji świata, mordujemy. Tylko, że mordując prawdę mordujemy swojego ducha. Pytam o wartość człowieka bez ducha ? Komu zależy na tym by człowieka upodobnić do zwierzęcia? Kto tak nas ludzi nienawidzi?
Podniecacie sie wypowiedziami Tuska czy Kaczynskiego nie zauwazajac jak wiele ich laczy. Wlasciwie i jeden i drugi w mistrzowski sposob odciaga dyskusje publiczna od wazniejszych tematow… Jak bracia zwiazani w jednym celu, doskonale go realizuja…
PiS, PO i pomioty tych partii oraz SLD, PSL = jeden wspolny cel, koryto (czytaj Twoje pieniazki obywatelu)
Fakty są dla rządu nieubłagane.Tusk 2 lata temu zapewniał Polaków,że przyczyny katastrofy będą rzetelnie wyjaśnione.Jak zostały wyjaśnione to już wiemy,czyli właściwie nic nie wiemy oprócz tego,co nam podano do wierzenia.Tylko gdzie są dowody ?Pozostaje jeszcze kwestia odpowiedzialności politycznej,od której Tusk cały czas się uchyla.Rzucanie oskarżeń na opozycję nie służy Polsce. Widać wyraźnie, że po dwóch latach od Smoleśkiej katastrofy coraz wiecej jest wątpliowści wokół tej tragedii. Rosjanie jawnie poniżają Tuska mając go w pogardzie za to co się wydarzyło – wide żadanie lustracji naszych poległych pilotów. Już to kiedy to wyarziłem na tym form, że Putin ma więcej szacunku dla sponiewieranego w smoleńskim błocie ś.p. Lecha Kaczyskiego niż dla Tuska, którym jawnie gardzi. Ostanie wystąpienie Tuska w Sejmie najlepiej skomentowali wychodzący z sali posłowie PiSu. Kto widział ten wie. Piłkarzyk przekroczył kolejny Rubikon i jawnie idzie na konfrontację z opozycją. Jeśli znowu jakiś wariat zacznie strzelać do bezbronnych ludzi w biurach poselskich PiSu to spadnie to na jego smienie. Ale czy on je jeszcze ma ?

_________________
KLIMATYZATORY WARSZAWA , MONTAŻ KLIMATYZACJI


15 kwi 2012, o 22:15
Zobacz profil
Nowy
Nowy

Dołączył(a): 22 sty 2012, o 22:39
Posty: 18
Post Re: separator tłuszczu
Był już taki pomysł wyrażony przez Rosjan aby wrak przetopić. Bo po co on nam kiedy już wszystko jest wyjaśnione. A przecież na jego szczątkach znajduje się krew naszych NAJLEPSZYCH rodaków. Gdyby Tusk chociaż odrobinę czuł tę krew w swoich żyłach zrobiłby wszystko aby wrak sprowadzić do Polski. Tak nakazywałby honor i przyzwoitość. Czy stać go na taki gest ? Czy też została w nim już tylko pusta nienawiść do tego co polskie ?
kto tą bombę w Warszawie przed wylotem samolotu podlożył, bo zapewne Macierwicz już Panu to powiedział.
Idąc tokiem rozumowania pana prezesa i wszystkich śledczych pod przywódctwem Macierewicza winą za śmierć Prezydenta i wszystkich pozostałych ludzi można obciążyć jego wyborców. Proste, bo gdyby nie został prezydentem to najprawdopodobniej żyłby nadal. Oczywiście jest to absurd, ale tekie absurdy sa wyciągane w tej sprawie.
Zamiast zmówić „wieczny odpoczynek .. szukajcie dalej naród musi być czymś karmiony, a dziennikarze i politycy muszą na tym zarabniać
Logika to w tym jest tylko że w drugą stronę.
A jak wiemy i co ciekawe to podmoskiewskie dowództwo sił powietrznych Federacji Rosyjskiej ma właśnie kryptonim “Logika” .
Jeśli „nasz rząd” ma problemy z „logiką” to powinien się szybko zwrócić
o bratnią pomoc pod wskazany adres, no w ramach przecież wspólnie prowadzonego śledztwa : )
Oni tam są w stanie „wytłumaczyć” wszystko „logicznie”, a nawet
i doBITNIE jak przynajmniej z nazwy wynika ? : )
Sąd, sądem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie. Logika Gazety Polskiej i Obozu Smoleńskiego.

Sianie wątpliwości ( czasami totalnie bezsensownych ), nie jest argumentem, przeciw aktualnym ustaleniom. To tylko sposób na rozmycie zastanej rzeczywistości. Postępując w ten sposób, sprawa nie zakończy się nawet po 100 latach.

Taki Titanic, zatonał 100 lat temu, co nie przeszkadza obecnym „naukowcom” i „ekspertom” twierdzić, że nie zderzył się z górą lodową.

Więcej zdrowego rozsądku życzę.

I proszę wstawiać się czasami za przeciętnymi obywatelami, którzy w znacznie gorszy sposób są traktowani przez Państwo. No tak, ale to słabo się sprzedaje …….


15 kwi 2012, o 22:19
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin.
Darmowe forum
phpBB SEO